YÜKSEKOKULUMUZDA TEMİZ ÜNİVERSİTE-TEMİZ DÜZCE ETKİNLİĞİ YAPILDI

31 Ara

Sadece eğitim-öğretim ve bilimsel araştırma alanlarında değil, sosyal sorumluluk faaliyetlerinde de öncü olan Üniversitemizin düzenlediği  “Temiz Üniversite-Temiz Düzce” etkinliği kapsamında Yüksekokulumuzda, Müdürümüz Doç. Dr. Yunus BİÇEN başta olmak üzere, Müdür yardımcılarımız, akademik ve idari personelimiz öğrencilerimizle bir araya gelerek çevre temizlik faaliyeti gerçekleştirdi. 

“Sağlıklı toplum temiz çevreyle başlar.” ilkesinden hareketle hayata geçirilen etkinlikte personelimiz ve öğrencilerimizle birlikte renkli karelere imza atıldı. Etkinlik kapsamında Yüksekokulumuz kampüs alanı, basketbol ve voleybol sahası, sosyal etkinlik alanları itinalı çalışma sonucunda temizliğine kavuştu. 

Sürdürülebilir bir yaşam için akademik çalışmaların yanı sıra doğaya saygılı bireyler yetiştirmeyi de önemli bir misyon olarak gören Üniversitemiz Yüksekokulumuzda “Temiz Üniversite-Temiz Düzce” etkinliğini her ayın son Cuma günü gerçekleştirecektir. Etkinliğimize katılan tüm personelimiz ve öğrencilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Düzce Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü