ÖĞRETİM ELEMANLARINA MARKA VE ERASMUS BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

21 Mar

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ile Düzce Meslek Yüksekokulu öğretim elamanlarından halihazırda projesi olan veya proje yapmak isteyenlere MARKA ve ERASMUS bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıya Müdürümüz Doç.Dr.Yunus BİÇEN, Dış ilişkiler Koordinatörü Prof.Dr.Müge KANUNİ ER, Erasmus sorumlusu Elif ÖZTÜRK, Sosyal Bilimler ve Düzce Meslek Yüksekokulu Öğretim Elemanları katıldı.

İlk olarak 11 Mart 2019 tarihinde Valilik toplantı Salonunda yapılan MARKA toplantısına ilişkin Doğu Marmara Kalkınma Ajansının projelere sağladığı Teknik ve Fizibilite Destekleri ile 2019 Yılı Mali Destek Programına ait bilgiler, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Yönetim ve Organizasyon Bölümü Öğr.Gör.Büşra KESİCİ tarafından sunum şeklinde  öğretim elemanlarıyla paylaşıldı.

Ardından Rektörlüğümüz Dış İlişkiler Koordinatörlüğünce Koordinatör Prof.Dr.Müge KANUNİ ER ve ERASMUS sorumlusu Elif ÖZTÜRK tarafından Erasmus-Mevlana-Farabi Öğretim Elemanı Değişim Programları, değişim yapılabilecek ülkeler ile gerekli tüm bilgilendirmeler slaytlar eşliğinde anlatıldı.

Toplantının bitiminde Sosyal Bilimler ve Düzce Meslek Yüksekokulu müdürü Doç.Dr.Yunus BİÇEN tarafından Dış İlişkiler Koordinatörü Prof.Dr.Müge KANUNİ ER’e toplantıya sağladığı katkıları sebebiyle teşekkür belgesi takdim edildi ve ardından fotoğraf çekildi.