NOBEL İLAÇ A.Ş. FABRİKASINA ZİYARET

22 Kas

Okulumuz ve Nobel İlaç A.Ş. arasında geleceğe yönelik Üniversite-Sanayii iş birliklerinin geliştirilmesi kapsamında Meslek Yüksekokulumuzu temsilen hocalarımız ve öğrencilerimizden oluşan bir heyetle 19.11.2019 Salı günü Nobel İlaç A.Ş. fabrikasına ziyaret gerçekleştirilmiştir. Ziyarete Müdür Yardımcısı hocalarımız Öğr. Gör. Süleyman ÇEVEN ve Öğr. Gör. Seymen ÇİFTÇİ, Elektronik ve Otomasyon Teknolojisi Bölümü Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Ferzan KATIRCIOĞLU, Elektrik Teknolojisi Bölümü Başkanı Öğr. Gör. Gülsüm YILDIRIZ, Öğr. Gör. Hasan AKAN ve öğrencilerimizden oluşan heyet katılım göstermiştir. Heyetimizi Nobel İlaç A.Ş. Düzce Genel Müdürü sayın Gökhan BECERİKLİ ve beraberindeki firma personeli karşılamışlardır. Ziyaretin ilk aşamasında firma yetkilileri ile okulumuz ziyaret heyeti arasında Nobel A.Ş. toplantı salonunda iş birliği toplantısı gerçekleştirilmiştir. Toplantıda;

  • Üniversite-Sanayii iş birlikleri kapsamında, okulumuz iştiraki ile yapılması düşünülen projeler,
  • Meslek Yüksekokulumuzdan mezun öğrencilerimize sağlanacak iş istihdamı,
  • Yüksekokulumuzda eğitim-öğretim faaliyetlerine devam eden öğrencilerimize staj olanakları,
  • Okulumuz ve firma arasında gerçekleşmesi amaçlanan iş birliği protokollerine dair genel çerçevenin belirlenmesi konuları gündem olarak görüşülmüştür.

Toplantıdan sonra heyetimizle birlikte fabrikanın üretim tesisleri yerinde incelendikten sonra ziyaret tarafların karşılıklı başarı temennileriyle sona ermiştir. Düzce Meslek Yüksekokulu olarak başta Nobel İlaç Düzce Genel Müdürü Sayın Gökhan BECERİKLİ beyler olmak üzere tüm Nobel İlaç ailesine gösterdikleri ilgiden ötürü teşekkürlerimizi sunar, başarılı çalışmalar dileriz.

Düzce Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü

İDARİ PERSONELLERİMİZ İLE YAPILAN TOPLANTI

İDARİ PERSONELLERİMİZ İLE YAPILAN TOPLANTI