YÜKSEKOKULUMUZDA MYO SORUNLARINA ÇÖZÜM ÖNERİLERİ TOPLANTISI DÜZENLENDİ

09 May

Meslek Yüksekokulumuzda 06.05.2019 tarihinde Üniversitemiz kurucu rektörü, YÖK Akademide Kadın Çalışmaları Birimi Üyesi Prof. Dr. Funda SİVRİKAYA ŞERİFOĞLU hocamızın teşrifleri, Müdürümüz Doç. Dr. Yunus Biçen’in organizasyonuyla Üniversitemize bağlı meslek yüksekokullarımızın müdürleri, öğretim elemanları ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Düzce İl Temsilciliği çalışanlarının katıldığı bir toplantı düzenlenmiştir. 

Üniversitemiz kurucu rektörü Prof. Dr. Funda SİVRİKAYA ŞERİFOĞLU’ nun moderatörlüğünde gerçekleşen Toplantıya katılan üniversitemiz meslek yüksekokullarımızdan gelen öğretim elemanlarımızla birlikte meslek yüksekokullarımızda bulunan teknik, sosyal, tarım ve ormancılık alanlarını kapsayan programlarımız hakkında katılımcılar arasında bilgi paylaşımı sağlanmış ve programlarda uygulanan eğitimin nitelikleri hakkında güncel sorunlar üzerinde çözüm önerileri ortaya konulmaya çalışılmıştır. 
 
Beyin fırtınası şeklinde yürütülen toplantının amacı, YÖK tarafından gündeme getirilen ve meslek yüksekokullarında okuyan öğrencilerin mezuniyet sonrasında istihdam süreçlerini kapsayacak bir proje geliştirilmesi için fikir alışverişi yapmak ve proje önerilerini değerlendirmektir.

Toplantı sonunda Üniversitemiz kurucu rektörü hocamız, eldeki şartları en iyi şekilde değerlendirmeye ve öğrencilerine en iyi eğitim-öğretim muhtevasını sunmaya çalışmakta olan MYO yöneticileri ve öğretim elemanlarına teşekkür ederek, toplantıdan duyduğu memnuniyeti dile getirmişlerdir. 

Üniversitemiz kurucu rektörü, YÖK Akademide Kadın Çalışmaları Birimi Üyesi Prof. Dr. Funda SİVRİKAYA ŞERİFOĞLU hocamız başta olmak üzere toplantıya iştirak eden üniversitemiz meslek yüksekokullarımızın değerli yöneticilerine ve MARKA Düzce İl Temsilciliği’nin değerli çalışanlarına teşekkürlerimizi sunarız.

Düzce Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü